Mé služby

Finanční plán

Finanční plánování je alfou a omegou zdravých financí. Dobře vystavěný Finanční plán pracuje s naší budoucností a pomáhá nám zajistit dostatek finančních zdrojů, ze kterých můžeme čerpat v klíčových okamžicích našeho života. Ne všechny výdaje jsou přitom plánované, a někdy mohou nečekané události tvrdě zasáhnout do rodinného rozpočtu. I s tím ale Finanční plán počítá. Díky němu udržíte své finance pod kontrolou, dokážete všechny tyto situace zvládnout a svůj život prožít spokojeně a podle svých představ.

Vlastní bydlení

Toužíme po něm snad všichni. Jde zároveň o jedno z nejzásadnějších rozhodnutí a pravděpodobně i největší investici v životě. Vystavěním finanční strategie vám pomohu, abyste na něj dosáhli. Nejčastěji kombinací vlastních prostředků a výhodného hypotečního úvěruNabídnu vám možnosti, jak platit za hypotéku co nejméně. Třeba ji zkombinovat s investicemi, díky kterým dokážete jistinu splatit ještě dříve, než jste předpokládali.

Realitní služby

Do světa realit vstoupila společnost Broker Consulting zcela přirozeně, z potřeby našich klientů. Tito lidé, s nimiž po celé České republice dennodenně řešíme jejich finance, nám svěřují své plány s koupí či prodejem svého nemovitého majetku. Díky tomu máme vytvořenu širokou databázi nemovitostí a dokážeme vás rychle a pohodlně dovést právě k tomu vašemu vysněnému bydlení nebo vhodnému kupci vámi prodávané nemovitosti.

A proč jsou realitní obchody mých klientů úspěšné?

Profesionální fotograf První pohled na realitní fotografie je dnes při koupi nemovitost stěžejní a rozhoduje o tom, jestli se potenciální kupující bude nabídkou dál zaobírat. Spolupráce s profesionálními fotografy je proto základ každé mé prezentace. Přináší nejen věrný a kvalitní obraz, díky kterému získá zájemce konkrétní představu o nemovitosti. Citlivými záběry celku i detailu ale také dokáže navodit atmosféru a vyvolat emoce, které jsou pro úspěšný prodej klíčové.
Homestaging Profesionální úprava interiéru a jeho aranžmá přinášejí při prodeji bytu či domu obrovské výsledky. Homestaging totiž odkrývá skutečný potenciál každé nemovitosti. Vnáší do prostoru útulnost i čistý, jednoduchý styl oproštěný od rušivých předmětů a umožňuje zájemcům rozehrát vlastní představy o tom, jak by se tu mohli zabydlet a žít právě oni.
Financování a právní služby Bezpečně vás provedu nejen prodejem nemovitosti. Díky zkušenostem i mimořádné vyjednávací pozici Broker Consulting dokážu zařídit pro kupujícího financování a uzavřít hypotéku za co nejvýhodnějších podmínek pro něj. To je klíčové pro to, aby se transakce zrealizovala. Se zajištěním kompletního právního servisu se pro vás stane převod nemovitosti pohodlným a bezstarostným procesem.
Investice

Investice jsou stále častějším a oblíbenějším způsobem, jak zachovat hodnotu peněz v čase a především jak ji rozumně navyšovat. Začátečníkům i zkušeným investorům pomohu nastavit na míru vhodnou investiční strategii s ohledem na rizikovost, potenciální výnos i investiční horizont. V každém případě platí, že diverzifikace investic a čas hraje pro vás a vaše finance. Přesvědčíte se, že vhodně zvolená kombinace investic vás může spolehlivě zajistit na důchodový věk a třeba ještě daleko dřív. Peníze zkrátka mohou pracovat za vás.

Následná péče

Ráda vám pomohu vyřešit vaši momentální finanční situaci, ale poté se naše cesty nerozcházejí. Dál budu o vás pravidelně pečovat, tak abychom byli schopni zareagovat na jakoukoliv novou životní situaci a dokázali z ní pro vás vytěžit maximum.

Kontaktní formulář

Zaujalo vás to, co dělám? Chcete se mne na cokoliv zeptat, poradit s vašimi financemi nebo se naopak zapojit do mého týmu? Napište mi přes kontaktní formulář a společně probereme vše potřebné.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborů cookie.

RYCHLÝ KONTAKT

Jitka Podlisková

+420 776 654 929
+420 273 136 452
jitka.podliskova@bcas.cz

BROKER POINT PREMIUM WALTROVKA
Walterovo náměstí 329/3
158 00 Praha 5

BROKER POINT PREMIUM PRAHA KARLÍN
Rohanské nábřeží 670/19
186 00 Praha 8

BROKER POINT PREMIUM – svět, který vám otevírá nové možnosti

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a. s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.