Těší mě, že za mou prací jsou vidět nejen konkrétní čísla, ale i výrazy spokojených klientů, kterým šetřím peníze i čas a kterým mohu pomoci v jejich klíčových životních rozhodnutích.
uvozovky

O mně

Vždycky jsem si ve své profesní dráze přála být někomu prospěšná, vidět za sebou reálné výsledky a cítit jistotu, že má práce dává smysl nejen mně, ale i těm, pro něž pracuji. V Broker Consulting se mi tato má předsevzetí daří uskutečňovat každý den. Naplňuje mě povídat si s lidmi a přitom řešit jejich důležitá životní rozhodnutí, přemýšlet nad tím, jak připravit peníze na klíčové okamžiky v jejich životě, zkrátka stát za dobrými rozhodnutími.

Jedno z nejvýznamnějších rozhodnutí jsem učinila i já sama. Když jsem v rámci Broker Consulting dostala nabídku otevřít si svůj první Broker Point Premium– obchodní místo s finančními, bankovními i realitními službami – nebylo třeba se dlouze rozmýšlet. 

Místo obíhání různých institucí, čekání v nekonečných frontách s nedočkavými lidmi za vašimi zády nabízí Broker Point Premium příjemné zázemí, špičkový servis komplexních služeb a především individuální přístup. 

Pozorně zde vyslechnu celou anamnézu vašich rodinných financí a navrhnu vám co nejlepší řešení šité na míru. Jako žena s malými dětmi moc dobře vím, jak vzácnou komoditou je čas, a věřím, že stejný přístup oceníte i vy.

Jitka Přibylová

BROKER POINT PREMIUM – skvělé zázemí pro klienty i můj tým

BROKER POINT PREMIUM WALTROVKA

BROKER POINT PREMIUM PRAHA KARLÍN

Co pro své klienty dělám?

Pomáhám lidem odhalovat a rozšiřovat možnosti v oblasti financí a realit. Má činnost přináší konkrétní výsledky, ať už v podobě vlastního bydlení, uspokojené touhy po vzdělání svých dětí a jejich zabezpečení do samostatného života, nebo v tolik potřebném zajištění na stáří, které může člověk prožít důstojně a plnohodnotně.

A co je podstatné? Po společné schůzce mí klienti odcházejí s jasnou představou o realizaci svých cílů. Na jaké bydlení mohou
ihned dosáhnout. V jaké výši budou čerpat rentu, až nebudou pracovat. Jak neplatit na finanční produkty zbytečně mnoho peněz. Také pro klienty zajišťuji prodej a pronájem jejich nemovitostí. Vždy s důrazem na výhodnost a hladký průběh. 

Kontaktní formulář

Zaujalo vás to, co dělám? Chcete se mne na cokoliv zeptat, poradit s vašimi financemi nebo se naopak zapojit do mého týmu? Napište mi přes kontaktní formulář a společně probereme vše potřebné.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborů cookie.

RYCHLÝ KONTAKT

Jitka Podlisková

+420 776 654 929
+420 273 136 452
jitka.podliskova@bcas.cz

BROKER POINT PREMIUM WALTROVKA
Walterovo náměstí 329/3
158 00 Praha 5

BROKER POINT PREMIUM PRAHA KARLÍN
Rohanské nábřeží 670/19
186 00 Praha 8

BROKER POINT PREMIUM – svět, který vám otevírá nové možnosti

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a. s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.