Zrealizovaná zakázka

Prodej rodinného domu

Praha-Malešice

Další příležitost k prodeji představovala pro můj tým nabídka rodinného domu o dispozici 6+1 s celkovou užitnou plochou 180 m2 v klidné lokalitě Prahy 10 v Malešicích. Patrový dům ze začátku 20. století prošel kompletní rekonstrukcí se zachováním původních prvků. V přízemí se nacházejí dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyně se vstupem na terasu, dvě koupelny s toaletou. Pokoje orientované na jižní stranu jsou vybaveny klimatizační jednotkou a celý dům je vytápěn plynovým kotlem. Parkovací stání se nachází na zahradě, na které je umístěn i krytý bazén s protiproudem. Maximální komfort tohoto bydlení podtrhuje veškerá občanská vybavenost v okolí a pohodlná dostupnost do centra města tramvají či autobusy.

Kontaktní formulář

Zaujalo vás to, co dělám? Chcete se mne na cokoliv zeptat, poradit s vašimi financemi nebo se naopak zapojit do mého týmu? Napište mi přes kontaktní formulář a společně probereme vše potřebné.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborů cookie.

RYCHLÝ KONTAKT

Jitka Podlisková

+420 776 654 929
+420 273 136 452
jitka.podliskova@bcas.cz

BROKER POINT PREMIUM WALTROVKA
Walterovo náměstí 329/3
158 00 Praha 5

BROKER POINT PREMIUM PRAHA KARLÍN
Rohanské nábřeží 670/19
186 00 Praha 8

BROKER POINT PREMIUM – svět, který vám otevírá nové možnosti

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a. s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.