Zrealizovaná zakázka

Prodej bytu 2+kk

Kladno

Paleta nemovitostí bývá v realitní branži pestrá a tentokrát jsme prodávali menší, západně orientovaný byt 2+kk o celkové výměře 41,6 m2 v městě Kladno. Ke spokojenosti potenciálních kupujících prošel byt kompletní rekonstrukcí, včetně nových rozvodů vody, odpadu a elektřiny. Byt se nachází v příjemném  prvním nadzemním podlaží třípatrového cihlového domu a náleží k němu sklepní kóje, navíc se zde nabízí možnost využívat společný balkon, sušárnu a kočárkárnu. K lepšímu pocitu bezpečí přispívají i vlastní uzavřené dveře ke každému patru. Příjemnou atmosféru dotváří snížené stropy s bodovým osvětlením a při slunných dnech je možnost regulovat dopadající paprsky žaluziemi na nově zabudovaných plastových oknech.

Kontaktní formulář

Zaujalo vás to, co dělám? Chcete se mne na cokoliv zeptat, poradit s vašimi financemi nebo se naopak zapojit do mého týmu? Napište mi přes kontaktní formulář a společně probereme vše potřebné.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborů cookie.

RYCHLÝ KONTAKT

Jitka Podlisková

+420 776 654 929
+420 273 136 452
jitka.podliskova@bcas.cz

BROKER POINT PREMIUM WALTROVKA
Walterovo náměstí 329/3
158 00 Praha 5

BROKER POINT PREMIUM PRAHA KARLÍN
Rohanské nábřeží 670/19
186 00 Praha 8

BROKER POINT PREMIUM – svět, který vám otevírá nové možnosti

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a. s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.