Zrealizovaná zakázka

Pronájem bytu 3+kk

U Michelského mlýna, Praha 4

Společně s mým týmem jsme zprostředkovali pronájem nového bytu v impozantním bytovém projektu blízko centra města, v Praze 4 – Michli. Při prohlídkách jsme vyzdvihli unikátní komorní charakter nemovitosti. Nabízený byt 3+kk vyniká pečlivě promyšleným uspořádáním a smyslem pro detail.  Nachází se v příjemném 2. nadzemním podlaží, s užitnou plochou 85 m2, a zájemce na něm upoutala především krásná, západně orientovaná terasa o rozloze 17 m2. K útulnosti přispívají dřevěné podlahy a teplo zajištěné elektrickým vytápěním, koupelna s podlahovým vytápěním. Kuchyňská linka na míru má zabudované spotřebiče značky Whirlpool. K bytu náleží garážové stání a zděný sklep. Zájemci plně ocenili toto komfortní, luxusní bydlení blízko centra města se všemi benefity.

Kontaktní formulář

Zaujalo vás to, co dělám? Chcete se mne na cokoliv zeptat, poradit s vašimi financemi nebo se naopak zapojit do mého týmu? Napište mi přes kontaktní formulář a společně probereme vše potřebné.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborů cookie.

RYCHLÝ KONTAKT

Jitka Podlisková

+420 776 654 929
+420 273 136 452
jitka.podliskova@bcas.cz

BROKER POINT PREMIUM WALTROVKA
Walterovo náměstí 329/3
158 00 Praha 5

BROKER POINT PREMIUM PRAHA KARLÍN
Rohanské nábřeží 670/19
186 00 Praha 8

BROKER POINT PREMIUM – svět, který vám otevírá nové možnosti

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a. s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.